ВИРОБИ

Сходи з дерева класичного конструктиву

Вся конструкція таких сходів (окрім елементів кріплення) виконується з деревини.

Сходи з дерева — одне з найвишуканіших і елітарних виробів сучасності. І це не дивно! Чим глибше проникає в світ масове виробництво, тим більше цінується індивідуальність.

Компанія «Майстер Сходів» пропонує поціновувачам краси та ексклюзивності найрізноманітніші рішення для облаштування сходів з дерева у Вашому будинку, або заміському котеджі.

У наших сходах ви знайдете вражаюче розмаїття матеріалів деревини, стилів і технік. Елегантні або легковажні, вінтажні або ультрасучасні, етнічні або авангардні, ексклюзивні або звичайні — ці сходи такі ж різні і неповторні, як і ми з вами.

При конструюванні наших сходів ми використовуємо матеріали тільки найвищої якості. Ми не використовуємо матеріали з тріщинами відколами і сучками (якщо це не є елементом оформлення або рішенням дизайну).

Сходи та підступенки, тятиви і косоури, поручні і балясини, а також всі інші елементи і прикраси ми виготовляємо самі на власній виробничій базі. Наші менеджери допоможуть вам вибрати конструкцію сходів, щоб вона ідеально вписалася не тільки у відведений їй простір, але і в навколишній її інтер'єр.

Компанія «Майстер Сходів» — це індивідуальний підхід до кожного замовника.


Звертайтеся зараз за телефонами, або електронною поштою: