ВИРОБИ

Сходи на металевому каркасі

Сходи на основі металевої конструкції — один з альтернативних варіантів побудови сходів.

Сходи на металевому каркасі — це поєднання високої міцності, простоти у виготовленні і економічності. Ці сходи можуть бути різних форм і конфігурацій.

Сходинки металевих сходів можуть бути облицьовані різними матеріалами, але обробка деревом залишається на передових позиціях.

Поєднання металу і дерева залишає досить велике поле для фантазії в області дизайну. Дерево як би краде металевий каркас, більш того, дерев'яні східці добре поєднуються з різними огорожами: кованими або виконаними, наприклад, з нержавіючої сталі. Сходи виглядають цілком гідно і імпонують як до класичного інтер'єру, так і до сучасного. Сходи на металевому каркасі створюють відчуття легкості, зберігаючи при цьому здатність до високих навантажень.

Однак, замовляючи сходи на металевому каркасі, слід уважно поставитися до вибору виробника, щоб уникнути небажаних наслідків у майбутньому. Непрофесійно виготовлений каркас може створити ряд скрутних моментів при обробці металевих сходів, що зробить процес більш коштовним, і навіть зажадати переробки. Тому виготовлення металевого каркасу необхідно доручити професіоналам, які зроблять точний розрахунок кроку і конструктивно правильне зварювання.

Слід також пам'ятати, що саме виготовлення, а часом навіть облицювання металевих сходів можуть коштувати дорожче, ніж виготовлення дерев'яних сходів. Для оцінки вартості виготовлення і облицювання звертайтеся до наших фахівців.


Звертайтеся зараз за телефонами, або електронною поштою: