ВИРОБИ

Сходи з дерева на больцях

Сходи на больцах з'явилися в сучасному дизайні відносно недавно. Проект Больцевих елементів був розроблений в Німеччині. Полегшена конструкція каркасів візуально «розвантажує» простір і дозволяє використовувати його більш раціонально. Сходи на больцах, конструкція яких вважається більш ергономічною, чудово вписуються в хай-тек стилістику. Лофт і сучасний мінімалізм сьогодні немислимі без подібних деталей.

Відкриті, без підсходинків, сходи на больцях виглядають легко і прозоро. На відміну від сходів із зовнішнім косоуром у сходів на больцях система кріплення сходинок невидима. Такі сходи не мають каркасу, як такого. Його роль відводиться східцям і больцям. Дивлячись на такі сходи, здається, що вони висять у повітрі.

Кількість конструктивних варіантів сходів множинне і їх вибір залежить від смаків власника, розташування внутрішніх стін і планування квартири. Сходи на больцях роблять різних конструкцій: з повним обпиранням сходинок на больці; з опертям однією стороною на больці, а інший — на тятиву, косоур, або стіну. Можливі комбіновані варіанти, коли в своєму початку сходинки спираються на тятиву або косоур, а потім переходять в безкосоурний марш.

Зазвичай одна сторона сходинок підвішується на больцях до поручню огородження сходів, а інша спирається на тятиву або косоур, розташовані уздовж стіни, або сходинки спирають на стіну через спеціальне кріплення, яке також називається больцями. Спирати цю сторону дерев'яних сходинок безпосередньо на стіну не рекомендується, оскільки їх доведеться захищати від зволоження і, як наслідок, від загнивання. Замонолічування сходинок в стіну робить їх акустично однорідною конструкцією — на стіни буде передаватися ударна звукова хвиля і в нічний час, гул кроків буде лунати по всьому будинку.

Серед унікальних переваг сходів на больцях варто підкреслити наступні:

  • абсолютна ексклюзивність кожної конструкції, яка досягається за рахунок особливостей простору і елементів інтер'єру;
  • ергономічність і легкість, завдяки яким житловий простір виглядає повітряним і світлим;
  • практично повна безшумність, обумовлена тим, що в больцевих сходах не має стиків «дерево-дерево»;
  • міцність всієї конструкції і висока вантажопідйомність сходинок;
  • сходи ремонтнопригодні: будь-яку із сходинок можна зняти і замінити майже не зачіпаючи сусідні сходинки.

Звертайтеся зараз за телефонами, або електронною поштою: