ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Майстер Сходів» — підприємство, що має вузьку професійну спеціалізацію, напрямок діяльності якої недвозначно випливає з її назви. Ми зібрали в наш штат чудових майстрів своєї справи з багаторічним стажем роботи. По всій Україні стоять житла, в інтер'єр яких наша праця привнесла частинку затишку і тепла.

У галереї наших робіт не картинки з інтернет, а реально виконані «золотими» руками наших майстрів сходи з дерева. Це не означає, що Ви повинні вибрати для замовлення якусь конкретну модель — ми тільки показуємо, що ми можемо і що вже зробили. Кожному замовнику ми надаємо індивідуальний підхід.

Ми виготовляємо сходи з дерева за індивідуальним замовленням. Це дає можливість адаптувати майбутній вироб під особисті побажання клієнта, включаючи дизайн, вибір породи деревини і її відтінку, вписування в інтер'єр і будь-які інші побажання.

Надійність, міцність, довговічність — такі основні вимоги пред'являємо ми до всіх своїх виробів, поряд із зручністю і безпекою використання.

Ми маємо власні виробничі потужності для обробки деревини і виготовлення всіх елементів конструкції сходів. Ми створюємо індивідуальні вироби для кожної окремої будівлі і інтер'єру. Кожний наш вироб — унікальний!

Звертайтеся зараз за телефонами, або електронною поштою: